Notice: Функция wpdb::prepare вызвана неправильно. Запрос не содержит корректное число заполнителей (2) для количества переданных аргументов (3). Дополнительную информацию можно найти на странице «Отладка в WordPress». (Это сообщение было добавлено в версии 4.8.3.) in /hsphere/local/home/erthin/hromadska-dumka.org/wp-includes/functions.php on line 4161
Пресса - Громадська Думка
+38 (044) 232 2784 hromadskadumka2017@gmail.com

СМИ о нас

Мы в средствах массовой информации

RTi Вільні люди

До дня захисту дітей в столичному готелі “Premier Palace” відбувся благодійний вечір «Територія добра», організований громадською організацією «Громадська Думка» за підтримки Київської міської державної адміністрації. Метою заходу було зібрати гроші на кювез, спеціальний апарат для новонароджених дітей на ранніх етапах розвитку.

У рамках благодійного вечора відбувся аукціон, на якому всі охочі могли придбати унікальні речі та зробити свій особистий внесок у добру справу.

Вісті надії

Організація “Громадська думка” в рамках благодійного проекту “Територія добра” об’єднала бізнесменів і публічних осіб Києва на благодійному аукціоні. У співрганізаторах значився і київський мер Віталій Кличко.

Завдяки проведеному заходу придбали реанімаційний блок пологового будинку №3 Святошинського району Києва — інкубатор для новонароджених, який коштує 318 тис. гривень.

RTi Вільні люди

Оксана Мангушлу та Ольга Лысенко в гостях на телестудии RTi. Директор БФ “Громадська думка” Оксана Мангушлу та організатор благодійного вечора Ольга Лысенко отвечают на вопросы ведущего относительного организации мероприятия благотворительного вечера “Территория Добра”